головна
про клуб

 

 ПРО КЛУБ

Lions MC Drogobych chapter

Мотоклуб… З чого все починалося?

  1        

   Напевно, не лишнім слід згадати те, що більшість членів теперішнього Мотоклубу LIONS MC DROGOBYCH їздять на мотоциклі не пару років, а з самого дитинства, починаючи з «Верховини», «Д-5ки», «Іжів» та «Яв». І перед тим, як створити Мотоклуб,кожен з них проїхав не одну тисячу кілометрів та поміняв не одного залізного коня.
   Ідея створення Мотоклубу зародилася тоді, коли в 2004-2005 роках згуртувалася окрема група людей, якій подобалось разом їздити, ремонтувати техніку, сидіти біля вогнища та, що саме основне, були однодумцями.

                                                                                                                1

    В 2005 році ми знайомимось з Львівським Мотоклубом Lions MC. Обговоривши плани на майбутнє, ми вирішили, що не потрібно «винаходити велосипед»: придумувати нові кольори, символіку та нашивки. Дотримуючись правил та традицій можна долучитись до людей, які йдуть в тому ж самому напрямку та по тій самій дорозі, на яку хочемо стати й ми.

 1 

 І тому, на початку 2006 року, ми, як Мотоклуб, отримуєм статус PROSPECT CHAPTER of LIONS MC. Офіційно свій День народження наш Клуб святкує в третю неділю лютого.
   Деякі  з членів клубу займаються реставрацією старих мотоциклів та роблять роботи як для себе, так і на замовлення.
                                                                                            1
    Восени 2006 року проводиться перше наше клубне масове міроприємство у вигляді мотопікніка, яке переростає в майбутньому в традиційний осінній мотозліт під назвою «Biker Party на Прикарпатті».

  1

     2007 рік -  традиційно відкриваємо мотосезон на місцевому рівні, збираючи друзів на проїзд колоною та виїзд за місто на природу на пікнік. На протязі року їздимо на зльоти по Західній Україні, організовуєм поїздку в дитячий сиротинець. Сезон завершується зльотом «Biker Party на Прикарпатті 2007», на який з'їзджаються гості з Західного регіону.
   Кінець 2007 року члени клубу отримують full patchs, затверджуючи статус LIONS MC DROGOBYCH FULL MEMBER CHAPTER.
                                                                                                                    1 
     
    2008 рік  -  розпочинається поїздками на відкриття сезону в Закарпатській області, де вже тривалий час підтримуються дружні стосунки з місцевими мотоклубами. Осінній наш мотозліт на цей раз збирає ще більше гостей, програма якого стає насиченішою та цікавішою. На території парковки зльоту можна побачити польські, чеські, німецькі номера на мотоциклах гостей, які приїхали сюда вперше.
 
     2009 рік  -  в лютому місяці, традиційно святкуємо черговий свій День народження. Новий сезон приносить багато цікавих поїздок та знайомств з людьми, близькими по духу та тими, хто живе дорогою та мотоциклами.
                                                                                                                     «Biker Party на Прикарпатті 2009» проходить як в нічному клубі, для тих, хто любить гучні забави, так і на березі озера, кому до вподоби природа, намети та затишна атмосфера біля вогнища.
   2010 рік – організовуєм безкоштовну поїздку в Львівський Аквапарк дітям сиротам з Дрогобицького  дитячого будинку «Оранта».
   Протягом сезону наш Клуб знаходить багато друзів та однодумців з інших МС Клубів України та Польщі.
   Наш 5-ий мотозліт «Biker Party на Прикарпатті 2010» яскраво доповнює своїми показовими виступами Київська команда стантрайдерів, яка влаштовує захоплююче шоу для всіх жителів м. Дрогобича.
   Вкінці 2010 року розпочинаються будівельні роботи в приміщенні, де буде розташовано CLUB-HOUSE LIONS MC DROGOBYCH….

 

LIONSMC.COM © All rights are reserved.
Made by GIRAN